FAQ poprawwons

Recenzje męskich kosmetyków i lifestyle

kosmetyki do brody, włosów, codziennego użytku, akcesoria i porady

Soap Szop Biały Wilk olejek do brody

Soap Szop Biały Wilk, olejek do brody – recenzja

Długo nie zastanawiałem się nad zakupem tego olejku. Biały Wilk to nawiązanie do Wiedźmina, którego jestem fanem w świecie gier (dla fanów książek – obiecuję, że przeczytam! Już jest w planach). Zachęciła mnie także jego cena, złożony i interesujący zapach oraz nietypowe składniki. Co ciekawe – nazwa, zapach, składniki są tak dobrane, że tworzą jednolitą całość za co ogromny szacunek – wyszło genialnie.

Kanclerski Frater Juniperus olejek do brody

Kanclerski Frater Juniperus, olejek do brody – recenzja

Myślę, że już wystarczająco dojrzałem do recenzji tego olejku. Zazwyczaj jeśli kupuję produkt ponownie, musi on być w ścisłej czołówce moich zapachów. Juniperus gościł u mnie już wiele razy, ale czekałem z recenzją do odpowiedniego momentu. Przedstawiam więc potężnie projektujący związek żurawiny z jałowcem o genialnych właściwościach.

Slickhaven White Lady Olejek do brody

Slickhaven White Lady, olejek do brody – recenzja

Moja pierwsza styczność z tym olejkiem to próbka przy jednym z zamówień. Zapach było czuć już przez probówkę a po otwarciu rozniósł się po całym pomieszczeniu. Jest to zdecydowanie zapach Unisex, gdyby nie niektóre orientalne i pikantne nuty, powiedziałbym, że jest to kompozycja dla kobiet. Kolejny raz działanie kosmetyku marki Slickahven pokrywa się dokładnie z tym co obiecuje producent.