O Mnie

Popraw wONs
Cześć,
 
jestem Filip, człowiek o wielu zainteresowaniach. Jestem także webdesignerem i prócz kwestii zawodowych, lubię przenosić swoje pasje do sieci – tak też powstał ten blog.
 
Mam różne dziwne hobby i kosmetyki męskie są jednym z nich. Zawsze miałem niesforne włosy i nie zawsze miałem zarost, mimo wielu podejść.
 
Zaczynając od góry! Lubię klasyczne męskie i eleganckie podejście do wyglądu i dobrze ułożone włosy były dla mnie podstawą. Niestety kontakt mojego włosa z większością lakierów kończył się efektem posklejanych ze sobą klejem super glue igieł. Znów drogeryjne pasty czy glinki nie dawały rady z ułożeniem. Tak drążąc, odkryłem świat pomad do włosów, mniej komercyjnych, ale cenionych w świecie barberingu marek.
 
Schodząc niżej – w młodszych latach zawsze zazdrościłem rówieśnikom gęstej brody, każde moje podejście do zapuszczenia zarostu kończyło się goleniem bo wyglądało to śmiesznie. Właśnie przez świat barberingu, zacząłem zwracać uwagę na cały proces pielęgnacyjny brody, minęło trochę lat i zrobiłem kolejne podejście. Zarost nie jest idealny, ma prześwity, ale dzięki prawidłowej pielęgnacji, używaniu odpowiednich akcesoriów i kosmetyków, udało mi się uzyskać zadowalający dla mnie efekt.
 
Na blogu chciałbym przede wszystkim przybliżyć charakterystykę produktów z którymi mam styczność oraz pomóc początkującym, szczególnie z niesfornymi włosami czy niezadowalającym zarostem, przejść przez proces w krótszy i przyjemniejszy sposób.
Będę prezentował także pozostałe akcesoria i kosmetyki z którymi w miedzy czasie także miałem styczność.
 
Pierwsza i najważniejsza rada – potrzeba w tym wszystkim czasu i cierpliwości!