współpraca

Korzyści ze współpracy ze mną

Jest to moje hobby, każdy wpis sprawia mi przyjemność dlatego opis jest sumienny i dokładny. Zajmuję się tematem od sierpnia 2021 roku i za ten czas zebrałem wiernych obserwujących i przede wszystkim zaufanie. Współpraca zwiększy świadomość o istnieniu Twojej marki lub nowego produktu.

Wpis na blogu

Każdy recenzowany kosmetyk dostanie swój oddzielny wpis blogowy. Każdy wpis powstaje po dokładnych testach kosmetyku, nie przepisuję treści od producenta, content jest stworzony przeze mnie. Treść opatrzona jest w linki zewnętrzne wybrane przez producenta, np. do strony głównej, sklepu, produktu w sklepie. Blog jest na bieżąco optymalizowany, wpisy osiągają wysokie pozycje w popularnych wyszukiwarkach.

Sesja zdjęciowa

Nie korzystam ze zdjęć dostarczonych przez producenta, każdy produkt fotografuję sam. Tworzę zarówno zdjęcia produktowe jak i aranżacyjne. Zdjęcia produktowe ukazują opakowanie, kolor, strukturę produktu. Zdjęcia aranżacyjne dostosowane są do charakteru produktu - są to zdjęcia zarówno (mini) studyjne jak i w plenerze. Zezwalam na używanie zdjęć przez producenta z oznaczeniem profilu.

Social Media

Każda recenzja posiada swoją skróconą wersję na profilu Instagram @popraw_wONs - z przyciągającą miniaturką statyczną lub video oraz zdjęciami dostosowanymi do tej platformy. Posiadam duże zasięgi, moi obserwujący to głównie ludzie z branży, wszystkich followersów pozystałem naturalnie, nie korzystam ze sposobów follow for follow.
Zobacz profil na instagramie

Statystyki

Screeny przedstawiają statystki zarówno zasięgów blogowych jak i konta @popraw_wONs na instagramie.

Zasięg na insta

Zasięg na instagramie

Screenshot pokazuje zasięg w dniu dodania nowej recenzji na Instagrama. Zasięg - z obeserwujących, hashtagów oraz innych miejsc.

Monitorowane pozycje wpisów w google

Fragment z pozycji słów kluczowych w wyszukiwarkach. Kolumna "Latest" pokazuje ostatnią pozycję w wyszukiwarce google.

Przykład z google

Przykład pozycji wpisu z wyszukiwarki google pod jedną z głównych fraz. Posiadam na blogu system ocen artykułów, które są widoczne w wynikach wyszukiwania co bardziej przyciąga odbiorcę.

like instagram

Interakcje na Instagramie

Przykład postu ze skróconą recenzją na Instagramie i ilością polubień posta.

Co i jak recenzuję?

Zajmuję się głównie recenzjami kosmetyków do brody, ciała i włosów. W przypadku innych produktów, proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia czy jestem w stanie wziąć dany produkt na warsztat. Jak wygląda współpraca?

Współpraca

Chcesz, abym zrecenzował kosmetyk? Nie ma problemu! Jestem otwarty na wszelką współpracę podrzuć paczkę do paczkomatu na dane poniżej. Nie zapomnij przesłać maila lub dołączyć do paczki notki w celach kontaktu zwrotnego!

Adres e-mail

kontakt@poprawwons.pl

Paczkomat

Kod paczkomatu: LUB07APP
Numer telefonu: 792 546 472
Mail: kontakt@poprawwons.pl

wONsate Social Media

Formularz kontaktowy