recenzje-meskich-kosmetykow-popraw-wONs

Social media

Kategorie

Archiwum

Wyszukaj na blogu

Instagram

zapach letni

Pan Drwal Summer Edition, olejek do brody - recenzja, opinie

Pan Drwal Summer Edition, olejek do brody – recenzja, opinie

Lato już prawie w pełni, zimowe ciężkie i ciepłe olejki powoli odstawiam żeby czekały na swoją kolej a na przód wysuwają się świeże, lekkie, letnie zapachy a jednym z nich jest Pan Drwal Summer Edition, który testowałem w 2021 roku przed premierą w dwóch wersjach a na premierę otrzymałem gift box z oficjalnym produktem a w nim 50ml olejek do brody oraz żel do ciała pod prysznic. Jak pachnie lato według Pana Drwala?

Czytaj więcej »
Cyrulicy Rogue Szampon do brody – recenzja, opinie

Cyrulicy Rogue Szampon do brody – recenzja, opinie

Szampon do brody jest jednym z tych kosmetyków do brody, których mamy w ilości JEDEN w tym samym czasie. Warto więc wybrać mądrze, aby szybko się nie znudził czy pasował np. do pory roku. W tym przypadku podporządkujemy szampon do opcji numer 2 czyli pora roku. Pewnie większość z nas w tym czasie lubi orzeźwiające, kwaśne, owocowe nuty, trochę mięty. Szampon Rogue serwuje nam wszystko w jednej czarnej butelce.

Czytaj więcej »
HORDE Mistyk, olejek do brody - recenzja i opinie

HORDE Mistyk, olejek do brody – recenzja i opinie

Mistyk to kolejna linia zapachowa w stałej ofercie marki HORDE zaraz po bardzo popularnym Black Circle. Mistyk – bardzo trafiona nazwa, ciężko mi było rozpracować te aromaty. Paczkę z produktami tej linii dostałem przedpremierowo, miałem okazję testować jako pierwszy w Polsce za co dziękuję ekipie HORDE. Przenieśmy się więc w mistyczną ekstazę kosmetyków HORDE.

Czytaj więcej »
KOENDU Hardy Balsam do brody – recenzja, opinie

KOENDU Hardy Balsam do brody – recenzja, opinie

Powiązana z Barberstore marka KOENDU przedstawia zapach podróży i przygody jako drzewne nuty w akompaniamencie typowo męskich akcentów m.in piżma, ambry czy paczuli z subtelną dawką orientu. Tę linie zapachową reprezentuje postać HARDY’ego – stworzona na potrzeby brandingu.

Czytaj więcej »
Shopping Basket