recenzje-meskich-kosmetykow-popraw-wONs

Social media

Kategorie

Archiwum

Wyszukaj na blogu

Instagram

Szampon do brody

Cyrulicy Rogue Szampon do brody – recenzja, opinie

Cyrulicy Rogue Szampon do brody – recenzja, opinie

Szampon do brody jest jednym z tych kosmetyków do brody, których mamy w ilości JEDEN w tym samym czasie. Warto więc wybrać mądrze, aby szybko się nie znudził czy pasował np. do pory roku. W tym przypadku podporządkujemy szampon do opcji numer 2 czyli pora roku. Pewnie większość z nas w tym czasie lubi orzeźwiające, kwaśne, owocowe nuty, trochę mięty. Szampon Rogue serwuje nam wszystko w jednej czarnej butelce.

Czytaj więcej »
HORDE ALPHA szampon do krótkiej brody

Szampon Horde Alpha do krótkiej brody – recenzja

Horde Alpha to jeden z dwóch kosmetyków do zarostu z linii Alpha i Omega marki HORDE WILD. Przeznaczony jest do krótkiej i średniej brody. Rozpoczyna on rytuał pielęgnacji, stąd też nazwa Alpha i jak łatwo się domyślić Omega jest balsamem kończącym rytuał. Linia posiada męski, inspirowany kolońskim zapach.

Czytaj więcej »
Pan Drwal Whiskey In The Jar Szampon do brody

Pan Drwal szampon do brody Whiskey In The Jar – recenzja

Jestem smakoszem whisky, whiskey, bourbonów i wszystkich podobnych, dlatego bez zastanowienia, po raz kolejny sięgnąłem po zapach kosmetyku, który nosi w sobie cząstkę tego zacnego trunku. Cała linia to wiele kosmetyków, ale tym razem sięgnąłem w pierwszej kolejności po szampon do brody.

Czytaj więcej »
Szampon do brody Pan Drwal Doctor Plague

Szampon do brody Pan Drwal Doctor Plague – recenzja

Szampon miałem przyjemność testować kilka dni przed oficjalną premierą. Zgarnąłem go w konkursie organizowanym na fanpage Freak Show, musiałem trochę porymować. Należało dodać w komentarzu wiersz z wykorzystaniem słów: ZAJĄC, SIANIE KUKURYDZY, MLEKO i MATKA. Jak widać, dobór słów perfekcyjny.

Czytaj więcej »
Shopping Basket