recenzje-meskich-kosmetykow-popraw-wONs

Social media

Kategorie

Archiwum

Wyszukaj na blogu

Instagram

cyrulicy

Cyrulicy Rogue Szampon do brody – recenzja, opinie

Cyrulicy Rogue Szampon do brody – recenzja, opinie

Szampon do brody jest jednym z tych kosmetyków do brody, których mamy w ilości JEDEN w tym samym czasie. Warto więc wybrać mądrze, aby szybko się nie znudził czy pasował np. do pory roku. W tym przypadku podporządkujemy szampon do opcji numer 2 czyli pora roku. Pewnie większość z nas w tym czasie lubi orzeźwiające, kwaśne, owocowe nuty, trochę mięty. Szampon Rogue serwuje nam wszystko w jednej czarnej butelce.

Czytaj więcej »

Cyrulicy Burboneska Balsam do brody – recenzja, opinie

Pewnie nie jeden z Was czekał na ten balsam i w końcu się doczekał. Jeden z najchętniej wybieranych olejków do brody Cyrulików o jakże kuszącej nazwie „Burboneska” doczekał się balsamowego brata w słoiczku. Było na co czekać? Jak najbardziej. A dlaczego? Już spieszę się tłumaczyć.

Czytaj więcej »
Cyrulicy Victory Oil - recenzja

Olejek do brody Victory Oil, Cyrulicy – recenzja

Kolejna nowość od Cyrulików – Victory Oil, który zapachem wnosi trochę nostalgii. Charakterystyczny oryginalny zapach koloński kojarzący mi się z latami ’90 a starszym czytelnikom pewnie jeszcze wcześniej. Ze wszystkich zapachów kolońskich, które są do siebie zbliżone, ten przypomina mi krem do golenia w tubce.

Czytaj więcej »
Olejek do brody Cyrulicy Niedźwiedzi

Olejek do brody Niedźwiedzi, Cyrulicy – recenzja

Olejek do brody Niedźwiedzi od Cyrulików to kolejna pozycja w którą proponuję zaopatrzyć się zimą. W odróżnieniu od innych olejków – ciężkich, słodkich i ciepłych, ten jednak jest odświeżający, ostry wręcz mentolowy. Od razu na myśl przychodzi mi zaśnieżony górski las i właśnie w takich warunkach mocno go testowałem. Aromat idealny także do posiedzenia przy kominku gdy za oknem śnieg 😉

Czytaj więcej »
Olejek do brody Cyrulicy Magik

Olejek do brody Magik, Cyrulicy – recenzja

Olejek do brody Magik to idealna odpowiedź na pytanie „jaki olejek do brody na jesień / zimę?”. Miałem okazję już kiedyś testować Magika w postaci próbki, ale dzięki uprzejmości Cyrulicy mam przyjemność używać go już kilka dni i mogę powiedzieć o nim dużo więcej. Dla mnie Magik to podobna półka co Burboneska – rozgrzewające zapachy na chłodniejsze dni.

Czytaj więcej »
Olejek do brody Cyrulicy Burboneska - recenzja

Olejek do brody Burboneska, Cyrulicy – recenzja

Zapach whiskey – brzmi cudownie kiedy mówimy o męskim kosmetyku, szczególnie, że sam jestem smakoszem tego trunku. Dlatego jeszcze chętniej sięgnąłem po ten olejek, prawie na samym początku swojej przygody z brodą i nadal do niego chętnie wracam. Głównie jesienią, kiedy lżejsze i owocowe olejki idą w odstawkę i czekają na swoją kolej do następnego sezonu (no chyba, że mam na któryś z nich ochotę).

Czytaj więcej »
Olejek do brody sailor cyrulicy

Olejek do brody Sailor, Cyrulicy – recenzja

Olejek do brody Sailor od Cyrulików to pozycja nawiązująca wizualnie do morskich klimatów. Na przeźroczystej butelce widnieje grafika w stylu kolorowego tatuażu stereotypowego wilka morskiego z mieszanymi motywami – w tym te kojarzone z morzem – m.in. syrena, latarnia morska, rekin z nazwą „Sailor Oil” w centralnej części.

Czytaj więcej »
Shopping Basket